niedziela, 27 stycznia 2013

Everywhere brown

Cześć!

Nazywam się Magdalena ( na Stardoll killmysanity ) i będę pisać na tym blogu. Myślę , że przyjmiecie mnie ciepło : ) 
Mam dla was ciekawą stylizację ( niestety zrobioną na Dollce Marty , bo muszę doładować SS i kupić więcej ciuchów ).

Ktoś kiedyś powiedział , że źle wygląda kilka odcieni brązu na raz . Ja tak nie uważam ! Jednak niezbyt dobrze będzie to wyglądać , jeśli nasze włosy będą czarne lub kolorowe. Najlepiej komponują się w blondzie.

Marynarka - DECADES 8sd
T-shirt - Basic 37sm
Spodenki - Rykiel 15sd
Rajstopy - Basic 38sm
Torebka - Disney Austin & Ally 41sm
Buty - Killah 12sd 

sobota, 26 stycznia 2013

Black Boots

Kocham najbardziej na świcie tą stylizacje,wygląda jak hipisowska.Te lenonki mnie urzekły odrazy je nabyłam <3 Kocham taki styl ♥ Zamiast spodni zastosowałam rajstopy,są bardzo ciemne i moim zdaniem fajnie się łącza z całością.

Lenonki-Rivera
Futro-Archive
Sweter-Stardoll Academy
Torebka-Rio
Rajstopy-Stardoll Academy
Buty-Fallen Angel

piątek, 25 stycznia 2013

Red Fur

Nie miałam dzisiaj trochę weny co do tego futerka więc stwierdziłam że zrobię luźną stylizację.Kocham te futerko <3
Futerko-Archive
Bluzka-Rio
Spodenki-It Girls
Buty-Rio

czwartek, 24 stycznia 2013

Colorful Scraft

Tańszy odpowiednik szalika z nelly,tamten kosztuje 10 sd i jest biały a ten 40 sm i w Windows on The World.Kocham tą stylizację <3 ♥
Szalik-Window On The World
Kurtka-Ralph Lauren
Bluzka-Bojour Bizou
Spodnie-Bonjour Bizou
Torebka-Rio
Buty-Killah

WKRÓTCE POJAWI SIĘ WYWIAD ZE STARDOLLOWYM KONTEM CIEKAWSZY STARDOLL CZYLI CIEKAWSZYSD. ZAPRASZAM !!! 


środa, 23 stycznia 2013

Flower Headband

Kocham tą stylizację,dodałam ten wianek bo kojarzy mi się z wiosną.Mamy mrożnią zimę i chcę trochę być już w tych ciepłych dniach ♥
Wianek-Pretty n Love
Kurtka-Ralph Lauren
Bluzka-Rio
Spodenki-Rio
Buty-Rio

Green Dress

Na początku myślałam że ta sukienka jest przesadnie kiczowata ale teraz mi się podoba( i tak znowu ta marynarka) Kocham tą marynarkę ♥.



Marynarka-Bonjour Bizou ( sb)
Sukienka-Wild Candy( z wyprzedaży)
Buty-Sonia Rykiel Tritube
Torebka-Decades

White Coat

Pomyślałam że nic innego mi nie pozostaje jak połączyć ze sobą te spodenki z marynarką.Moim zdaniem wygląda to cudnie.

Marynarka-Bonjour Bizou ( sb)
Bluzka-Decades
Pasek-It Girls
Spodenki-Rykiel Enfant
Torebka-Decades
Buty-Bonjour Bizou ( sb)